Váš košíkSom tak prázdny... :(


Nakupovať


Najčastejšie otázky

 

Sú šperky zdravotne nezávadné?

Všetky šperky ateliéru Mylamour, sú vyrobené modernými technikami z tých najkvalitnejších, certifikovaných, zdraviu neškodlivých materiálov od renomovaných dodávateľov a predchádzajú skúškou kvality. 

 

Z čoho sú vyrobené?

Kovy, ktoré sú použité na výrobu šperkov Mylamour sú zdravotne nezávadné bez obsahu niklu a sú antialergické. Šperky sú vyrobené zo striebra, alebo striebra pozláteného 18 alebo 24 karátovým zlatom. Ďalším materiálom sú najkvalitnejšie japonské korálky Miyuki a TOHO, ktoré sú rezané laserom a majú špeciálny pokov, proti odretiu a vyblednutiu farby.

 

Aké kamene sú použité na šperkoch? 

Na šperky Mylamour sú použité len čisté kryštály, ktoré neprešli dofarbovaním, alebo inými neprirodzenými úpravami.

Ateliér používa kryštály zn. Swarovski a vysokokvalitný certifikovaný český krištáľ, ktorý je rovnocenným konkurentom Swarovského kryštálu. Jedinečný briliantový výbrus a farebná stálosť zaručuje dokonalé svetelné odlesky kryštálikov.

 

Ako zaobchádzať so šperkami? 
Nenoste šperky, keď spíte. Vyhýbajte sa športovým činnostiam počas ich nosenia. Šperky skladujte v priestoroch bez agresívnych chemikálií. Najlepšie v šperkovniciach alebo v samostatných krabičkách na to určených – vystlaných mäkkou látkou. Nestriekajte na šperky parfumy, aby Vám vydržali čo najdlhšie.

Náš newsletter

+
loader